На Запорізькому напрямку окупанти підсилюють підрозділи, готуючись до наступу - полковник ЗСУ

Опубликовано 2023/01/16 - 08:48

Протягом останнього часу російські загарбники перекидають на Запорізький напрямок військову техніку та живу силу. Так, полковник ЗСУ Євген Єрін заявив, що росіяни готуються до наступу і тому підсилюють свої підрозділи. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше "ЗаБор" повідомляв, що загарбники планують захопити всю Донецьку області і перейти у наступ в Запорізькій. Таку інформацію передавав Генеральний штаб ЗСУ.

Так, тепер керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Євген Єрін у ефірі телеканалу "Еспресо" заявив, що російські окупанти готуються до наступу на Запорізькому напрямку.

"Ситуація на нашому напрямку залишається стабільно складною. Активних дій ворог поки не вчиняє. Проте окупанти постійно обстрілюють наші позиції і бʼють по цивільній інфраструктурі. Найбільш уразливим містом в цій ситуації залишається Херсон" - розповів Єрін.

Полковник також розповів, що окупанти укріплюють свої оборонні рубежі та роблять мінні загородження.

"Зараз відмічається збільшення обстрілів на Запорізькому напрямку. В цілому ворог продовжує готувати свої оборонні укріплення та мінні загородження. Також останнім часом відмічається певне посилення підрозділів окупантів на Запорізькому напрямку, що свідчить лише про підготовку до наступу", - додав він.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 890. Теги: война
Поделиться: