На Запорізькій АЕС біля кожного енергоблоку знаходиться близько 20 одиниць ворожої техніки - ГУР (фото)

Опубликовано 2023/05/25 - 15:21

Російські загарбники перетворили Запорізьку АЕС на свою військову базу. Так, за даними української розвідки, противник тримають біля кожного з енергоблоків окупованої станції від 5 до 20 одиниць техніки. Дії росіян вже призвели до низки аварійних ситуацій на станції. Докладніше - "ЗаБор".

Про ситуацію на окупованій Запорізькій АЕС розповіли у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"Попри численні заклики з боку МАГАТЕ та світових лідерів окупанти не зменшують свою присутність на Запорізькій атомній електростанції. Наразі територію енергоблоків №1, 2, 4 фактично використовують в якості логістичної та військової бази.На цих майданчиках на постійній основі перебуває особовий склад рашистів, бронетехніка та вантажівки", - зазначають у ГУР.

Кількість транспорту та військовослужбовців РФ на ЗАЕС постійно змінюється. За інформацією української розвідки, біля кожного енергоблока протягом одного дня може перебувати від 5 до 20 одиниць техніки.

Ротація відбувається приховано під час комендантської години (з 23.00 до 5.00). Всі вантажівки щільно за тентовані. ГУР повідомляє, що в них можуть знаходитися боєприпаси та вибухівка.

При цьому співробітників ЗАЕС, які мають проводити огляд енергоблоків щонайменше 1-2 рази на тиждень, не допускають на контрольовану територію. За даними розвідки, тих, хто намагався провести контрольні обходи, били та катували:

"Декілька з них перебувають в госпіталі у важкому стані".

Зазначається, що дії росіян вже призвели до низки аварійних ситуацій під час яких ЗАЕС відключалась від енергоживлення.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 133. Теги: АЭС
Поделиться: