На Запоріжжі окупанти намагаються переконати мешканців в тому, що Україну вже поділили - ГУР
Опубликовано 2022/08/11 - 10:02

В окупованих містах і селах Запорізької області військові рф намагаються зневірити місцевих жителів та розповідають, що територію України вже поділили, а в західних областях навіть ввели в обіг польські злоті. Таким чином окупанти намагаються переконати людей, що "від росії не втекти". Детальніше - "ЗаБор".

В Головному управлінні розвідки України повідомляють, що окупаційна влада проводить пропагандистську кампанію на окупованих територіях, спрямовану на зневіру мешканців в Україні та можливості деокупації від російських загарбників.

За даними розвідки, керівництво великих підприємств Мелітополя отримало вказівку проводити збори та бесіди з персоналом, на яких доносити наступну інформацію:

"Україну вже поділили. На території західних областей ввели в обіг польські злоті, в більшості магазинів подвійні цінники. Від росії немає куди тікати. Україна не та, якою була".

"Заходи налаштовані на підрив морально-психологічної стійкості українсько налаштованого населення, що залишилося в місті. Втім, всім мешканцям окупованих територій слід пам’ятати: всі українські землі будуть обов’язково звільнені, Україна залишиться неподільною та унітарною державною, а кожен окупант та колаборант отримає заслужену відплату", - написали в українській розвідці.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 406. Теги:
Поделиться: