На Запоріжжі ЗСУ трьома мінами знищили командний пункт та склад боєприпасів росіян (відео)
Опубликовано 2022/08/05 - 13:59

У Запорізькій області бійці одного з підрозділів Збройних сил України знищили командно-наглядовий пункт та склад боєприпасів окупантів. А для цього вони застосували всього три міни. Детальніше - "ЗаБор".

Мінометник ЗСУ Степан розповів "АрміяInform", що в лісосмузі розміщувався замаскований командно-спостережний пункт противника, а поряд з ним великий склад боєкомплекту.

"Розвідникам підрозділу вдалося комплексно вирахувати їхнє місце розташування. Надані ними координати цілей були настільки точними, що на виконання вогневої задачі з їхнього знешкодження нам дійсно знадобилося лише три міни…", - розповів військовий.

Він зазначив, що ЗСУ влаштували пастку для окупантів, "засвітивши" хибні позиції, за якими ворог завдав масованого удару.

"А ворог, як ще в часи Другої світової, воює зливами артилерійських снарядів і ракет, та "м’ясом" своєї ж солдатні. Він днями вперто гатить із усіх калібрів по наших мішурних позиціях, де українські військовослужбовці зімітували активність та хутко відійшли. Боєприпасів оркам не позичати, й відтак вони просто перемелюють мінами й снарядами "підставлені" їм укріплення", - додали в ЗСУ.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1102. Теги: война армия
Поделиться: