На Запоріжжі викрили ще 5 колаборантів, які працюють в окупаційному мвс рф

Опубликовано 2023/09/18 - 11:40

Служба безпеки встановила особи ще п’яти колаборантів із Запорізької області. За даними слідства, вони вступили до створеного агресором "головного управління мвс рф по Запорізькій області" й незаконно затримували українців, які чинили спротив окупантам. Докладніше - "ЗаБор".

За даними правоохоронців СБУ, у лавах російського карального органу вони виконували завдання москви щодо поширення кремлівського режиму та придушення руху опору на тимчасово захопленій частині регіону.

Серед ідентифікованих колаборантів мешканці Якимівського та Михайлівського районів, які добровільно пішли на співпрацю з окупантами та погодились стати співробітниками у районних "райвідділах" псевдоустанови.

Перебуваючи на "посадах", вони брали участь у незаконних затриманнях та ув’язненні місцевих жителів, які чинили супротив окупантам. Для цього вони займались "серійним" фабрикуванням доказів проти мешканців захоплених районів області. Також вони причетні до пограбування особистого майна людей під час проведення "обшуків" у їхніх оселях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Наразі зловмисники переховуються від правосуддя у захоплених районах на півдні України. Втім, співробітники СБУ знають про місця перебування ворожих поплічників і проводять комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Нагадаємо, нещодавно СБУ повідомила про підозру головній лікарці окупаційного медзакладу Мелітополя, які звітує безпосередньо путіну.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 282. Теги: СБУ коллаборационизм
Поделиться: