На Запоріжжі викрили 5-х колаборантів, які затримують українців та садять в катівні

Опубликовано 2024/05/06 - 13:52

В Запорізькій області викрили ще 5-х зрадників, які після окупації регіону почали співпрацювати з рашистами. За даними СБУ, колаборанти ув’язнюють місцевих жителів, які мають проукраїнську позицію, та садять їх до російських катівень. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА із посиланням на СБУ.

Так, встановлено особи та повідомлено про підозру ще 5 колаборантам, які вступили до створеного агресором "головного управління мвс по Запорізькій області рф" на тимчасово захопленій частині регіону. Там їх призначили до складу Бердянського, Василівського та Мелітопольського підрозділів окупаційного органу.

За даними СБУ, в лавах псевдоутворення вони виконують каральні завдання окупантів з придушення опору та залякування мешканців окупованої території Запорізького регіону. Для цього використовують масові репресії, переслідування і незаконні затримання громадян, зокрема учасників руху спротиву.

Зафіксовано факти ув’язнення місцевих жителів до російських катівень, облаштованих у тимчасово захоплених будівлях.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що на окупованій території Запорізької області окупаційне МВС рф займається насильною депортацією українців. Мова йде про двох росіян - Миколу Опришка та Костянтина Разигріна. СБУ знайшли докази викрадення 74-річного чоловіка та ще трьох українців з міста Пологи. Їх примусово вивезли в лісопосадку за 10 кілометрів від кордону з ЄС й гнали до Латвії. Таким чином рашисти намагалися створити штучну міграційну напругу у країнах ЄС.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5839. Теги: СБУ коллаборационизм
Поделиться: