На Запоріжжі депутат від партії ОПЗЖ привласнив бюджетні кошти та пішов на співпрацю з окупантами (фото)

Опубликовано 2024/04/23 - 09:46

Стало відомо, що депутат від ОПЗЖ із Запорізької області в умовах воєнного стану привласнив собі понад 600 тисяч гривень. Після окупації російськими військами частини Запорізького регіону пішов на співпрацю з росіянами. Наразі на окупованій території він вже депутат партії агресора "единая россия". Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.

Мова йде про селищного депутата від партії "ОПЗЖ" з Мелітополя.

За даними слідства, у березні 2022 року чоловік залишився в окупованому селищі Приазовське Запорізької області та став активно підтримувати російських окупантів. Через те, що депутат мав певний електорат та авторитет серед нього місцевий, то він зацікавив окупаційну владу та був залучений до співпраці.

Надалі, вже як депутат партії агресора "единая россия" він брав участь у політичних заходах Мелітопольщини, які мали на меті схилити молоде населення на бік окупантів та їх влади.

Крім того, скориставшись окупацією, депутат у змові з іншими заволодів коштами, які були виділені з місцевого бюджету для оплати послуг з опалення приміщень однієї з районних лікарень на 2022 рік. Він розробив фіктивні акти привласнив понад 630 тисяч гривень бюджетних коштів.

Депутату було повідомлено про підозру у колабораційній діяльності та заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 6 ст. 111-1, ч. 4 ст. 191 КК України).

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 351. Теги: коллаборационизм
Поделиться: