На Запоріжсталі призначили нового гендиректора (фото)

Опубликовано 2023/03/28 - 10:04

Нещодавно на Запорізькому металургійному комбінаті Запоріжсталь затвердили нового гендиректора. Ним став Роман Слободянюк, який до цього виконував обов'язки гендиректора комбінату. Докладніше - "ЗаБор".

Відповідне рішення ухвалили позачергові загальні збори акціонерів Запоріжсталі 22 березня поточного року, випливає із даних системи розкриття інформації НКЦПФР.

Варто зазначити, що з січня 2023 року Роман Слободянюк був призначений на пост в.о. гендиректора.

Що відомо про нового гендиректора?!

Роман Слободянюк народився у 1989 році у Запоріжжі. Закінчив Запорізький державний технічний університет за спеціалізацією "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод".

Як зазначають на сайті самого комбінату, він почав працювати на "Запоріжсталь" ще у 2012 році. Слободянюк працював на робітничій спеціальності у цеху гарячої прокатки. Потім він працював у відділі безперервного вдосконалення в якості менеджера.

Вже у 2013 році Слободянюк очолив новостворений підрозділ комбінату – цех металовиробів.

У 2018 році його призначений заступником директора з виробництва – начальником виробничого відділу комбінату "Запоріжсталь". У 2019 - 2022 роках Слободянюк працював в Операційній дирекції Групи Метінвест на посаді директора з виробництва.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 17688. Теги: Запорожсталь
Поделиться: