На території дитячої лікарні в Запоріжжі хочуть побудувати сонячну електростанцію

Опубликовано 2024/04/03 - 12:52

В Запоріжжі на території одної з міських лікарень планують побудувати сонячну електростанцію. Мова про дитячу лікарню №5. Як передають в міській раді, це планується в рамках програми впровадження альтернативних джерел енергії. Докладніше - "ЗаБор".

Про цю ініціативу вчора, 2 квітня, повідомив в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв. За його словами, таким чином вони почнуть впровадження альтернативних джерел енергії для об'єктів соціальної сфери Запоріжжя.

Зазначається, що будівництво сонячної електростанції забезпечить лікарні безперебійну роботу у критичних ситуаціях, як, наприклад аварійні відключення після ворожих обстрілів.

"Запоріжжя впроваджує альтернативні джерела енергії на об’єктах соціальної сфери. Підписали меморандум про співпрацю з ГО «Екоклуб», яка  залучає міжнародних донорів до енергозберігаючих проєктів по всій Україні. Спільно з організацією плануємо побудувати сонячну електростанцію на території міської дитячої лікарні № 5. Це дозволить забезпечити  безперебійну роботу комунального багатопрофільного дитячого медзакладу в критичних ситуаціях", - йдеться в повідомленні секретаря міськради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 289. Теги: 5-ая детская больница
Поделиться: