На Таврійському (Запорізькому) напрямку за добу було знищено 22 одиниці військової техніки та 3 склади боєприпасів ворога (відео)

Опубликовано 2023/07/13 - 21:12

Сили оборони на Таврійському (Запорізькому) напрямку продовжують трощити ворога. Лише за останню добу було знищено 3 склади боєприпасів ворога, склад з паливом, 22 одиниці військової техніки противника. Втрати ворога - більше двох рот,  розповів командувач Тарновський. За даними Генштабу, ЗСУ продовжують наступ на Мелітопольскому і Бердянському напрямках. А за інформацією Ганни Маляр, на напрямках Новоданилівка, Балка Широка; Мала Токмачка, Новопокровка наші війська мали успіх і зараз закріплюються на досягнутих рубежах.  Детальніше - "ЗаБор".  

Протягом минулої доби ворог 25 разів атакував наші позиції та здійснив 615 обстрілів.

Артилерійські підрозділи Сил оборони таврійського напрямку виконали 1337 вогневих завдань.

За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими склали більше двох рот.

Знищено 22 одиниці військової техніки противника.

Зокрема, 3 танки, 1 ББМ, 2 гармати 2А36 “Гіацинт-Б”, 3 БМ-21 “Град”, БПЛА “Орлан-10”, БПЛА “Zala”, самохідна артилерійська установка 2С3 “Акація”, зенітний ракетний комплекс “Бук”, зенітний ракетний комплекс 9К35 “Стріла-10”, 2 автоматизовані станції постановки перешкод Р330 “Житель” та автомобільна техніка.

Також було знищено 3 склади боєприпасів ворога та склад з паливно-мастильними матеріалами.

До речі, у своєму вечірньому зведені Генштаб повідомив, що: "Сили оборони України продовжують ведення наступальної  операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби".

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр також заявляє, що на Мелітопольському та Бердянському напрямках триває наступальна операція. 

"На напрямках Новоданилівка, Балка Широка; Мала Токмачка, Новопокровка наші війська мали успіх і зараз закріплюються на досягнутих рубежах. 

Ворог зараз переміщує підрозліли і застосовує всі наявні резерви. 

Завдяки тому, що наші бійці щодня знищують ворожі склади техніки, кількість ворожих обстрілів дещо знизилась", - повідомляє Маляр.

Просмотров: 661. Теги: наступление военная сводка
Поделиться: