На сьогодні у Запоріжжі та області скасовані стабілізаційні відключення

Опубликовано 2022/11/05 - 08:32

Сьогодні, 5 листопада, Укренерго скасував стабілізаційні відключення у Запоріжжі та області.  Таке рішення було прийнято у зв’язку зі зміною стану єдиної енергосистеми України, яку спричинили масовані ранкові обстріли окупаційними військами РФ об’єктів енергетичної інфраструктури. Детальніше - "ЗаБор".

5 листопада  НЕК «Укренерго» надав обленерго обсяги для обмеження електропостачання  в форматі графіків погодинних відключень для споживачів у місті Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській,  Полтавській областях.

Стабілізаційних відключень у Запорізькій області на сьогодні не заплановано.

Подальші заходи щодо стабілізації єдиної системи визначатимуться в оперативному порядку залежно від її поточного стану. 

Запоріжжяобленерго підвердило, що відключень на сьогодні не заплановано.

"Але нагадуємо, що рішення про введення графіків залежить від стану єдиної енергосистеми України, тож ситуація може змінитися будь-якої миті", – йдеться у повідомленні.

До речі ні в.о.міського голови, ні голова ЗОВА не повідомляють про скасування на сьогоді відключень електроенергії. 

Запоріжці ж скаржаться, що порушуються графікі віключень, що аносує влада. Читачі "ЗаБору" повідомляють, що вчора, наприклад, на Пісках у різних частинах мікрорайону електрики не було з 15:00 до 21:00.

Так, десь електрика пропала з 15:00 до 20:00, у когось з 16:00 до 21:00, а дехто не бачив її усі 6 годин. Загалом люди цікавляться, а чи є взагалі графіки?

Просмотров: 4600. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: