На оккупированную ЗАЭС приехали гауляйтер Крыма Аксенов и представитель путина Кириенко

Опубликовано 2022/10/28 - 15:51

Сегодня, 28 октября, на оккупированную армией рф Запорожскую АЭС  приехали первый замруководителя администрации путина Сергей Кириенко и так называемый председатель Крыма Сергей Аксенов. Все для того, чтобы уговорить украинский персонал на сотрудничество с "росатомом". Подробнее - "ЗаБор".

"Энергоатом" сообщает, что на захваченную россиянами Запорожскую АЭС приехали первый заместитель главы администрации президента рф Сергей Кириенко и так называемый глава Крыма Сергей Аксенов. Они упорно предлагали работникам АЭС перезаключить трудовые договоры с фейковой управляющей компанией "АО "Эксплуатирующая организация "Запорожская АЭС" под контролем "росатома".

"Неуспішна кампанія з підписання працівниками ЗАЕС контрактів з Росатомом змусила окупантів задіяти "важку артилерію". Сьогодні, 28 жовтня 2022 року, на ЗАЕС припхалися головний кримський зрадник – сергій аксьонов і перший заступник керівника путінської адміністрації – сергій кірієнко. Вони мають продемонструвати бодай якісь успіхи та переконати персонал станції, яка має таке "велике значення для росії", підписати контракти з фейковою організацією АО "Эксплуатирующая организация "Запорожская АЭС", якою керує Росатом. Та кого б загарбники не відряджали на тимчасово окуповану ЗАЕС, це не спрацює. Адже Запорізька АЕС – це Україна!", - сообщают в "Энергоатоме".

Как сообщает украинское ведомство из 6 700 работников, которые остались работать на оккупированной ЗАЭС, всего около сотни подписали контракты с "росатомом". Причем подавляющее большинство из тех, кто это сделал, согласились под давлением захватчиков. Еще 4,3 тысячи проукраинских работников ЗАЭС выехали на подконтрольную Украине территорию.

"Отже, похвалитися великим успіхом на ЗАЕС рашисти не можуть. Тим паче, що навіть попри весь їхній тиск та погрози, переважна більшість працівників, які перебувають на станції, мають проукраїнську позицію, продовжують чинити спротив окупантам і максимально відтягують процес підписання зрадницьких контрактів. Звісно, серед тих, хто вже зголосився працювати на загарбників, є і добровольці, зокрема й з керівного складу станції. Свої дії вони мотивують здебільшого бажанням обійняти високі керівні посади у фейковій структурі та отримати дивіденди від загарбників. Їхні прізвища відомі, і всі вони відповідатимуть за свої дії після звільнення станції та повернення її під повний контроль України", - отметили в "Энергоатоме".

Больше оперативной информации читайте в нашем Телеграм-канале.

Просмотров: 2152. Теги: АЭС
Поделиться: