На місці прильотів у Запоріжжі запобігли вибуху газу: подробиці, фото

Опубликовано 2023/05/03 - 10:28

Сьогодні окупанти завдали ракетних ударів по приватному сектору Запоріжжя. Внаслідок цього було пошкоджено газопровід і стався витік газу. Все це могло призвести до вибуху. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вночі 3 травня російські війська аакували Запоріжжя ракетами. Відомо, що удари прийшлися по приватному сектору Дніпровського району міста. Наразі відомо про те, що було пошкоджено близько 40 будинків.

Тепер стало відомо, що на місці прильотів у Запоріжжі міг статися ще й вибух газу. Про це повідомили у пресслужбі "ЗапоріжГаз". Однак оперативна робота спеціалістів змогла запобігти вибуху.

"Ракета зруйнувала окремий гараж, стіна якого пошкодила газопровід. Стався виток газу. АДС попередила тяжкі наслідки такого руйнування, ліквідувала витоки вибухонебезпечної речовини. Продовжуємо працювати на місці прильоту", - йдеться у повідомленні.

Варто також зазначити, що внаслідок нічних обстрілів Запоріжжя було пошкоджено повітряну лінію електропередачі. Станом на ранок знеструмлено загалом 70 домогосподарств.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 779. Теги: обстрелы
Поделиться: