На фронті загинула бойова медикиня із Запоріжжя (фото)

Опубликовано 2024/06/12 - 15:51

У неділю, 9 червня, на Куп'янському напрямку фронту загинула бойова медикиня Дар'я Міхєєва. Військова загинула під час виконання бойового завдання. Відомо, що завтра, 13 червня, в Запоріжжі пройде прощання. Докладніше - "ЗаБор".

Сумну звістку про загибель запоріжанки Дар'ї Міхєєвої повідомила її сестра Тетяна в соцмережі. Відомо, що бойова медикиня загинула на Куп'янському напрямку фронту 9 червня під час виконання бойового завдання. Військовій було 45 років.

"З глибоким сумом сповіщаємо про смерть молодшого сержанта, бойової медикині Міхєєвої Дар`ї Вікторівни, яка  загинула під час виконання бойового завдання щодо здійснення заходів з національної безпеки і оборони,  відсічі і стримування збройної агресії російської федерації під час ракетно-артилерійського обстрілу", - написала сестра загиблої Дар'ї.

Відомо, що завтра, 13 червня, в Запоріжжі пройде прощання із загиблою військовою. Як передає Тетяна, воно відбудеться близько 12-13 години. Більш точну інформацію обіцяє опублікувати пізніше. 

Редакція "ЗаБор" висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблої військової. Вічна слава та пам'ять Героїні України.

Просмотров: 1628. Теги: погибшие на фронте герой
Поделиться: