На Дніпропетровщині переселенцям з Гуляйполя комунальники відрізали світло (відео)

Опубликовано 2023/11/02 - 10:14

В одному із сіл Дніпропетровської області, де проживає три жінки переселенки із Гуляйполя відрізали світло за несплату електроенергії, не дивлячись на те, що такі дії під забороною Уряду. При цьому вони готові платити за комунальні послуги, але їм відмовляються оформити тимчасовий особовий рахунок на будинок, де вони живуть. Докладніше - "ЗаБор".

Як повідомляє видання "ВГороде" та дніпропетровські соцмережі в селі Поливанівка (Магдалинівська селищна громада Новомосковського району) в Дніпропетровській області у вівторок, 31 жовтня, комунальні служби відрізали світло переселенцям із Гуляйполя, що на Запоріжжі.

Відомо, що у будинку проживає жінка з двома бабусями 87 років. Вона готова платити за комунальні послуги, однак їй відмовили в оформленні тимчасового особового рахунку, бо попередні власники будинку померли й питання з цього приводу не вирішується.

При цьому варто зазначити, що згідно з постановою Кабінету міністрів України від 05.03.2022 №206 у період дії воєнного стану забороняється припинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 765. Теги: переселенцы электричество
Поделиться: