Міська влада прокоментувала нічні вибухи, що чули у Запоріжжі

Опубликовано 2023/06/19 - 07:00

Сьогодні вночі під час довгої повітряної тривоги у Запоріжжі місцеві жителі чули цілу серію вибухів. Так, ці звуки прокоментував в.о.мера Анатолій Куртєв. Докладніше - "ЗаБор".

Вночі в Запоріжжі протягом 3-х годин була оголошена повітряна тривога. Під час тривоги моніторингові канали повідомляли про рух ворожих установок С-300 на окупованій частині області.

 Перші вибухи запоріжці почули близько 2:45 ночі. Після цього була чутна ще серія вибухів. Пуски ракет С-300 в сторону Запоріжжі підтвердили у Повітряних силах ЗСУ.

"Увага! Пуски ракет з району т.о. Токмака! Запоріжжя, залишайтесь в укриттях!", - повідомляли у ПС вночі під час атаки на Запоріжжя.

Так, сьогодні зранку вибухи, що чули запоріжці, прокоментувала й міська влада. За словами секретаря міськради Анатолія Куртєва, на ранок в обласному центрі не зафіксовано надзвичайних ситуацій.

"Станом на ранок у Запоріжжі надзвичайних ситуацій не зафіксовано. Всі міські служби працюють у штатному режимі", - написав в.о.мера у своєму Телеграм-каналі.

При цьому голова Запорізької ОВА й зовсім досі ніяк не прокоментував нічні вибухи у Запоріжжі.

Варто зазначити, що після атаки на Запоріжжя гаряче було на окупованій частині області. За даними моніторингових каналів, ЗСУ вдарили по розташуванню ворожих установок С-300 під Токмаком.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 13762. Теги: война ракетный удар обстрелы
Поделиться: