Міська влада пояснила, коли в Запоріжжі увімкнуть опалення

Опубликовано 2023/11/10 - 12:53

В Запоріжжі все ще не почався опалювальний сезон. Все це через надто теплу погоду, яка трималась аж до початку листопада. Так, в міській владі розповіли чи готове місто до подачі опалення та коли його увімкнуть. Докладніше - "ЗаБор".

Про це коли в Запоріжжі планують увімкнути опалення розповів в.о.мера Запоріжжя Анатолій Куртєв під час під час наради з питань планування заходів боротьби зі сніговими заметами та ожеледицею. Про це передає видання "zprz.city"(Індустріалка).

"Теплоносій вже в системі, чекаємо, коли вже буде зниження температури. Відповідно до цього, поетапно розпочнеться підключення опалення. 13-го листопада планують знімати пломби на газових постачаннях, і десь в цих числах почнемо опалювальний сезон. Але якщо буде теплою, то, відповідно, опалення включимо пізніше", - заявив Куртєв.

Варто зазначити, що опалювальний сезон у Запоріжжі зазвичай починається коли середньодобова температура протягом трьох днів тримається нижче 8 градусів тепла. Згідно з прогнозом погоди така температура очікується на кінець наступного тижня (15-17 листопада).

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1324. Теги: отопление
Поделиться: