Метінвест надав 65 тисяч буханців хлібу мешканцям прифронтових громад

Опубликовано 2023/05/29 - 13:41

Соціальний хліб від Групи Метінвест отримали жителі прифронтових територіальних громад Запорізької та Донецької областей на безоплатній основі

Протягом травня 2023 року у відповідь на гуманітарний запит громад, Група Метінвест спільно з комбінатом «Запоріжсталь» безкоштовно передавала соціальний хліб жителям містечок Запорізької та Донецької областей.
- Війна повернула багатьох українців до часів, коли базові речі стали недоступними, зокрема значно ускладнився процес доставки харчів до прифронтових містечок. На запит громад на постачання хліба для вразливих категорій населення, Метінвест надав понад 65 тисяч буханців хліба, які системно передавалися мешканцям Запорізької та Донецької областей, - зазначив операційний директор Метінвесту Олександр Мироненко.

Перш за все допомогу отримували працівники комунальних служб, вимушені переселенці, а також пенсіонери, люди з інвалідністю та багатодітні сім’ї. Серед отримувачів гуманітарної допомоги – вразливі категорії населення Широківської громади. Сюди майже щоденно доставлялося по 1000 буханців хлібу. З логістикою допомогали місцеві комунальні служби.

- Завдяки комбінату «Запоріжсталь» та компанії Метінвест мешканці нашої громади і ВПО мають змогу отримати 1000 буханок хліба. І ця акція у нас відбувається щодня. Це дуже велика допомога для наших мешканців, адже у зв’язку з війною логістика доставок продуктів ускладнена, у деяких просто не вистачає коштів. Завдяки такій спільній роботі і підтримці, ми вистоїмо в цей важкий час, - зазначив директор КУ «Центр соціальних послуг» Широківської ОТГ Дмитро Лук’яненко.           

Серед отримувачів хлібу – мешканка Зеленопілля Наталя Конух. Через війну вона з двома дітьми поїхала з рідного дому – з Мелітополя, тепер облаштовує життя тут, працює вчителькою.
- Допоки я ще була у Мелітополі, нам часто доводилося бути без хліба, і тепер він цінується ще більше, ніж колись. І я дуже вдячна благодійникам з Метінвесту, що зараз нас так підтримують – переселенців, людей з інвалідністю та інших мешканців нашого селища. Це дуже вагома підтримка для кожного, хто тут мешкає, - розповіла Наталя Конух.

Нагадаємо, з перших днів повномасштабного вторгнення й донині «Запоріжсталь» Групи Метінвест реалізує гуманітарну місію з надання допомоги українцями, що найбільше постраждали від воєнних дій.

Для цього впроваджено декілька напрямів діяльності – від забезпечення базових потреб у харчових та гігієнічних наборах, передачі медичного кисню лікарням до надання тимчасового житла переселенцям та первинного відновлення житла, яке постраждало від ворожих обстрілів.

Просмотров: 729. Теги: хлеб Запорожсталь Метинвест
Поделиться: