Мерія Запоріжжя цікаво вирішила проблему з укриттям, в яке під час в повітряної тривоги не можуть потрапити містяни (документ)

Опубликовано 2023/09/26 - 15:33

В Запоріжжі періодично вибухають скандали, у зв'язку  тим, що під час повітряної тривоги та вибухів містяни не можуть  потрапити в те, чи інше укриття.  Так, в мерії відповіли, чому люди не можуть опинитися в укритті по Дніпровському шосе. Вихід із цієї проблеми найшли доволі... незвичний. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що місцева мешканка Запоріжжя показала, як в одному з магазинів висить вказівник найближчого укриття від мерії міста, проте воно залишається закритим, коли в місті оголошено тривогу і чути вибухи.

Так, в мерії "ЗаБору" надали офіційну відповідь щодо того чому саме це укриття було закритим під час тривоги. За їх словами, це укриття за адресою вул. Дніпровське шосе, 56, було виключене зі списку найпростіших укриттів Запоріжжя ще до того дня, як туди навідались містяни. 

У відповіді йдеться, що на той момент вказівник про сховище вже було недійсним, однак магазин, на якому воно висіло не зняв його.

"Повідомляємо, що власнику магазину "Бридж", який знаходиться за адресою: вул. Дніпровське шосе, буд. 64, доведена інформація щодо наявності поблизу найпростіших укриттів, які перебувають у Фонді захисних споруд цивільного захисту міста Запоріжжя відповідно до інтерактивної карти, також об'ява, яка була розміщена у зазначеному магазині щодо наявності найближчого укриття за адресою вул. Дніпровське шосе, буд. 56, - знята", - йдеться у документі.

До речі, в документі посадовці не зазначать, куди саме тепер йти місцевим мешканцям на випадок тривоги і обстрілів. Вони лише посилаються на інтерактивну карту.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 995. Теги: укрытия мэрия
Поделиться: