Лежав швом після операції у сечі: запоріжанка розповіла, як через халатність ветклініки ледь не втратила свого собаку (фото)

Опубликовано 2023/06/07 - 14:57

Місцева жителька Запоріжжя розповіла моторошну історію того, як в одній з ветеринарних клінік міста халатно ставляться до тварин. Так, вона віддала свого собаку на "просту операцію" за більш ніж 3 тисячі гривень, а після цього у тварини почала відмирати печінка та значно погіршилися аналізи. При цьому, за словами жінки, у клініці ще й звинуватили господарів у занесенні інфекції. Докладніше -"ЗаБор".

Запоріжанка розповіла "ЗаБору" історію того, як у Комунарівському районі Запоріжжя у клініці "ВетМир" прооперували її собаку, сибірського хаскі. За її словами, на 11 травня їм було призначена операція, яка за словами лікаря була простою і, що після неї собака, навіть, сам зможе ходити.

"Після консультації у хірурга Шнурченка А. В. було призначено операцію. Як сказав хірург, операція проста і нічого страшного. Операція порожнинна (крипторх). Ми зможемо забрати собаку в той же день, після 12 години дня, зі слів хірурга собака піде на своїх ногах. Але якби..... Я дуже шкодую, що ми звернулися в цю клініку, сплативши такі гроші, ставлення жахливе!!!! Вартість операції 3500. У день операції, 11 травня, вранці взяли аналіз крові на біохімію. Хірург сказала, що передзвонить після закінчення операції. Не дочекавшись дзвінка з клініки близько 12-ї години дня, зателефонували на ресепшен, телефоном відповіли, що операцію закінчено давно, лікар передзвонить. Через якийсь час, хірург передзвонила, сказала, що собака ще в галюцинаціях, коли забирати, набере по телефону. Ще було сказано, що під час операції була кровотеча, але вкололи кровоспинний засіб", - розповіла жінка.

За її словами, вона не дочекалась дзвінка від лікаря і через декілька годин поїхала за собакою до клініки. Те, що вона там побачила поставило її у шок. Її собака був в темряві у клітці, був весь у сечі та какашках. Тварина була без коміра, без бліндажа і лежала швом після операції у своїй сечі. Жінка розповідає, що після операції у собаки погіршилися аналізи та почала відмирати печінка.

"Це було жахливо!!!!!!!! Собака сидів у темряві, у клітці, без коміра, без бандажа, у бруді!!!!! Одноразова пелюшка лежала зім'ята в одному кутку, какашки лежали в іншому кутку, і він був увесь у сечі та какашках!!! Лежав швом ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ на цьому всьому!!!!! Також ми робили аналіз крові до операції, де у собаки були нормальні показники, але після їх операції у собаки почала відмирати печінка!!!! Віддавши нам руки папір на оплату і подальше лікування, хірург вийшла, залишивши нас на молодого чоловіка, який одягнув бандаж і комір. Собака йшов ледве пересуваючи лапами, його всього трусило. До будинку ми довезли його на машині, далі Довелося нести на руках, оскільки він не міг іти сам. Додому дали шприц зі знеболювальним. Вдома ми виявили на спині кров, розмірами десь 5 на 5. Відразу зателефонували в клініку, нам сказали що не знають що це за кров, а вранці при огляді сказали, що це ЗАТЕКЛО ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ!!!!!!!", - розказує шокована запоріжанка.

Після скандалу їх призначили на повторну операцію 16 травня вже до іншого лікаря. Під час другого оперування ставлення до собаки вже було абсолютно іншим.

"Почавши скандалити нас записали на 16 травня до Кравченка А. А. Повторно взяли аналізи і після огляду сказали, що потрібно робити повторну операцію. Того ж дня його прооперували. Звичайно, після скандалу він перебував зі світлом, у комірі, у бандажі, з ДРЕНАЖАМИ, у чистій клітці на одноразовій пелюшці з їжею і водою. Вночі знімали відео як його годують з рук і надсилали ці відео о 3 годині ночі", - каже жінка.

При цьому, за її словами, навіть після другої операції в собаки не поліпшилися аналізи й у клініці призначили ліки, після яких печінкові проби перевищували норми у 60 разів. Також у собаки висіяли стафілокок і, за словами господарки, у клініці звинуватили саме їх у занесенні інфекції, сказавши що в усьому винні брудні руки. 

"В аналізах все погано по крові, потрібен альбумін!!! Дістали, прокапали. Потім після їхнього лікування антибіотиками почали зашкалювати печінкові проби. Вони перевищували допустимі норми в 60 разів. Вони хотіли колоти гепатопротектори. Висіяли стафілокок (у рані)! Звідки?!!!!!!???? Хірург сказала що це наші брудні руки!!!!! А те що він лежав після операції швом на лайні і сечі, це ні!!! Взагалі "проста операція" обійшлася нам дуже дорого! Не тільки в сенсі грошей, але і здоров'я нашого песика і наших нервів і переживань!!!!", - каже місцева жителька.

Зараз собаку лікують вже в іншій клініці міста. Господарка каже, що дуже сподівається на те, що з їх улюбленцем буде все добре. 

Вона також розказала, що писала листа директору клініки "ВетМир", однак ніякої реакції на нього не було. 

За коментарем з приводу цієї історії "ЗаБор" звернувся до ветеринарної клініки "ВетМир".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2097. Теги:
Поделиться: