Кремль хоче зробити головним по Запорізькій області ексголову Роскосмосу Рогозіна або гауляйтера Рогова - ЗМІ

Опубликовано 2023/09/18 - 12:57

Колишній глава Роскосмосу Дмитро Рогозін може стати новим сенатором від окупованої частини Запорізької області за підсумками псевдовиборів. При цьому за даними ЗМІ, інший кандидат на це місце один із головних колаборантів області Володимир Рогов. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, майже рік тому, у жовтні 2022 року, Рогозін заявляв, що нібито побував на передових позиціях окупантів в Запорізькій області й публікував фото з Z-технікою.

Тепер російські джерела, які наближені до адміністрації президента рф путіна, повідомляють, що Рогозіна збираються висунути в члени Ради Федерації від псевдогубернатора регіону Євгена Балицького. Нагадаємо, зараз цим "сенатором" є Дмитро Ворона - колишній заступник міністра юстиції України.

"У такому випадку нинішній сенатор Дмитро Ворона може бути делегований від заксзібрання регіону, оскільки він був у списках "Єдиної Росії" на виборах", - каже джерело.

Також повідомляється, що Рогозін - не єдиний варіант на місце "сенатора" від рф. За посаду з ним конкурує член Громадської палати Росії Володимир Рогов (третій номер у списку від "Єдиної Росії" на псевдовиборах). 

Джерело уточнює, що остаточно "розподіл ролей" серед російської політичної еліти відбудеться в середу-четвер. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 391. Теги: Владимир Рогов
Поделиться: