Колишнє керівництво заводу в Запоріжжі відправили до в'язниці через корупцію

Опубликовано 2024/04/30 - 14:05

Стало відомо, що суд виніс вирок щодо колишнього керівника електровозоремонтного заводу в Запоріжжі та його заступника. Так, їх визнали винним у зловживанні службовим становищем для того, щоб заволодіти коштами заводу, а саме суми в розмірі 780 тисяч гривень. Обом призначили покарання у вигляді 4 років у в'язниці. Докладніше - "ЗаБор".

За даними слідства, наприкінці 2014 року керівник "Запорізького електровозоремонтного заводу" та його заступник забезпечили перемогу компанії їх змовника у державній закупівлі 30 коліс для електровозів за завищеною ціною. 

Так, вчора, 29 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винним колишнього керівника заводу і його заступника у зловживанні службовим становищем, що завдало підприємству понад 780 тис. грн збитків.

Суд призначив їм покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на строк три роки та зі штрафом у розмірі 17 тис. грн.

А їх змовнику, якому вони допомогли перемогти в закупівлі, суд призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на строк три роки та зі штрафом у розмірі 17 тис. грн.

Вирок суду може бути оскаржений протягом тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5452. Теги:
Поделиться: