Швидка врятувала жінку від клінічної смерті у Запоріжжі
У Запоріжжі жінка в критичному стані викликала карету швидкої допомоги. А вже у машині в неї сталася клінична смерть. Детальніше - "ЗаБор"
Як зазначається, виклик надійшов під час чергування медиків. Пацієнтка скаржилася на сильний біль за грудиною та різке погіршення самопочуття. Після прибуття бригада оцінила стан жінки як тяжкий: вона періодично втрачала свідомість і потребувала невідкладної допомоги.
Під час підготовки до госпіталізації ситуація різко погіршилася - у пацієнтки настала клінічна смерть. Медичне обладнання зафіксувало фібриляцію шлуночків, що є критичним порушенням серцевого ритму та потребує негайної реанімації.
Медики оперативно розпочали реанімаційні заходи. Завдяки злагодженим діям бригади вдалося відновити серцеву діяльність і стабілізувати стан пацієнтки.
Після цього жінку терміново транспортували до медичного закладу для подальшого лікування та спостереження фахівців.
У службі екстреної медичної допомоги подякували членам бригади, які брали участь у порятунку: лікарю-анестезіологу Ользі Троїцькій, парамедику Світлані Шапталі та екстреному медичному техніку Азамату Яхіну.