Херсон повернувся під контроль України - розвідка

Опубликовано 2022/11/11 - 14:48

Сьогодні, 11 листопада, після майже 9 місяців російської окупації до Херсону зайшли українські війська. В Головному управлінні розвідки України повідомили, що місто повернулося під контроль України, а Збройні сили заходять до міста. Докладніше - "ЗаБор".

Херсон, який був окупований ще на початку березня, сьогодні, 11 листопада 2022 року, повернувся під контроль України. Ще зранку в соцмережах з'явилася інформація, що до Херсону вже зайшли ЗСУ.  Тепер це підтвердили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. 

Українська розвідка закликала російських окупантів, які перебувають у місті здатись до полону та не чинити спротиву ЗСУ. 

"Херсон повертається під контроль України, до міста заходять частини ЗСУ. Шляхи відступу російських окупантів – під вогневим контролем української армії. Будь-які спроби протидіяти Збройним силам України буде припинено. Кожен російський військовослужбовець, який чинитиме опір, буде знищений", - йдеться у повідомленні української розвідки. 

Зараз в українських пабліках шириться багато відео того, як місцеві жителі зі сльозами зустрічають українських військових у місті.

Просмотров: 3018. Теги: война
Поделиться: