Хепі-енд історії з конячками, що загубилися в Запоріжжі (фото, відео)

Опубликовано 2023/11/28 - 22:20

Патрульні поліцейські розшукали двох коней, які бігали Запоріжжям й наробили "галасу" в соціальних мережах. Їх неушкодженими повернули господарям. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що сьогодні, 28 листопада, вже стали мемами два коня, що гуляли по місту без нагляду. Один кінь бігав по мосту, перейшовши з Хортиці на Лівий берег. А другий мандрував дворами Хортицького району

Отже прес-служба Патрульної поліції повідомила, що обох тваринок було знайдено. 

Спершу інспектори оперативно прибули на Прибережну автомагістраль, де й був помічений перший скакун. Поспілкувавшись з громадянами, патрульні з’ясували, що кінь побіг в посадку. 

Відпрацювавши територію біля річки Дніпро, копи побачили наляканого коня. Обережно підійшовши, аби той не почав тікати, інспектори заспокоювали скакуна й розпочали пошуки господаря. 

На щастя, власниця зателефонувала на лінію 102 та повідомила про свою згубу, завдяки чому вдалося швидко передати Афіну, саме таку кличну вона мала, господарю. 

Іншого, який біг дорогою, патрульні зупинили у Хортицькому районі. Спільними зусиллями з попереднім власником вдалося знайти господаря. Виявилося, наляканого скакуна вкусила собака, тож він перелякався та втік з конюшні.

Цілого та неушкодженого непарнокопитного патрульні також передали господарю.

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 484. Теги: лошадь полиция
Поделиться: