Інструктором Запорізької ТрО став колишній співробітник охорони президента США та королеви Англії (відео)

Опубликовано 2023/03/17 - 14:56

Доброволець із Канади став вступив до лав Інтернаціонального легіону ЗСУ, а тепер став інструктором Запорізької бригади тероборони. Раніше він входив у команду охорони президентів США, прем’єр-міністрів Канади та королеви Англії. Докладніше - "ЗаБор".

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну канадець вступив до лав Інтернаціонального легіону ЗСУ, а зараз передає свій досвід запорізьким тероборонцям

Канадець із позивним "Hund" (з англ. - "Пес") близько 30 років прослужив у поліції, а також входив у команду охорони перших осіб держав – президентів США, прем'єр-міністрів Канади, королеви Англії та принца, а також нинішнього англійського короля Чарльза.

"У мене була 30-річна кар'єра в поліції, я входив до команди охоронців світових лідерів. Я був у реальних бойових умовах, де поліцейського можуть зарізати, побити, застрелити чи вбити. І це була моя повсякденна робота. Я служив в армії, але звільнився, бо Канада живе у мирі", – сказав Hund.

Він зізнався, що коли почалось повномасштабне вторгнення, без жодного страху приїхав допомагати українцям.

"Україна чудово справляється, але їй потрібна допомога, їй потрібна допомога всього світу. Саме тому я тут, щоб допомогти, як робив це як поліцейський. Допомогти людям, які готові боротися, але їм потрібно більше ресурсів, грошей, досвіду та тренувань, щоб перемогти велетня. Я завжди був воїном, я був першим у сім'ї, хто пішов служити до армії, а потім до поліції. Я завжди хотів допомогти, якщо когось пригнічують і завжди приходжу на допомогу", – додав інструктор.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 407. Теги:
Поделиться: