Головне за добу: навколо Гуляйполя точаться бої - ЗОВА
Опубликовано 2022/05/05 - 08:48

Розпочалася 71 доба з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію Украиїні. Російські військові продовжують намагатися наступати на Запоріжжі та не полишають спроб захопити Гуляйполе. Детальніше - "ЗаБор".

Воєнна ситуація у Запорізькій області без істотних змін. Бої точаться навколо Гуляйполя та по всій лінії зіткнення. На цій ділянці росіяни мають до 13 батальйонних тактичних груп. Про це повідомили в пресс-службі Запорізької ОВА.

Російська армія намагається наростити темпи наступу на сході України, аби вийти на адміністративні межі Луганської та Донецької областей, а також розвинути наступ на Запорізькому напрямку. Для цього противник намагається завдавати втрат підрозділам Сил оборони, проводить перегрупування та посилення своїх військ, нарощує систему вогневого ураження та матеріально-технічного забезпечення.

Ворог змінює свою тактику у порівнянні з першими днями війни. Тепер росіяни діють по ситуації, вивчають і аналізують тактику ЗСУ, шукають слабкі місця. Росіяни стали обережнішими, а не просто беруть кількістю.

З метою сковування дій підрозділів Сил оборони ворог здійснює обстріли позицій наших військ практично уздовж всієї лінії зіткнення та завдає удари у районі Гуляйполя.

Зусилля ворога зосереджені на веденні наступу на населені пункти Гуляйполе, Комишуваха та Оріхів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3637. Теги: Камышеваха
Поделиться: