Фейкова оборона: в Запорізькій області окупанти встановлюють надувні танки та БТРи - Іван Федоров

Опубликовано 2023/03/24 - 10:02

Російські окупаційні війська продовжують укріплюватися на окупованій частині Запорізької області, при цьому застосовуючи доволі дивні методи. Чи то для введення в оману ЗСУ, чи місцевих жителів, загарбники встановлюють надувні танки та бронетранспортери. Таку інформацію передає мер Мелітополя Іван Федоров.  Докладніше - "ЗаБор".

Під Мелітополем війська рф будують фортифікаційні споруди з використанням надувних танків та БТРів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телеканалу “Ми-Україна”.

"Росіяни удосконалюють свої навички. Вони будуть фортифікаційні споруди, але декілька тижнів тому мешканці у тимчасовій окупації побачили цікавий факт. Вони на лінії фейкової оборони ставлять надувні танки та надувні бронетранспортери для того, щоб ввести в оману наші ЗСУ. Звичайно, ввести в оману надскладно тому, що ці мешканці чітко можуть відрізнити, що таке надувне, а що справжнє. Але вони піддаються на такі нестандартні заходи для того, щоб показати, що начебто вони будуть тримати оборону. Насправді величезну кількість бетонних споруд, окопів вони зробили. Ми віримо у наші Збройні Сили, що їм вдасться це прорвати та звільнити наші території", – сказав він.

На запитання, наскільки збільшилась кількість військових у Мелітополі, Федоров сказав:

"На тисячі щотижня. Ми можемо говорити не тільки про місто, але і про весь Мелітопольський район. Туди тисячами щотижня завозять нове і нове гарматне м’ясо", - заявив Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 311. Теги: война
Поделиться: