До Запоріжжя йде похолодання: як сильно впаде температура повітря?!

Опубликовано 2024/02/12 - 14:06

Початок лютого у Запоріжжі видався неабияким теплим й ставить температурні рекорди. Однак наприкінці цього тижня Запоріжжя, та й усю Україну, очікує похолодання. Так, температура опуститься нижче нуля, також передають дощі та мокрий сніг. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що цього річ лютий Україні почався з аномально теплої температури. Так, денна температура повітря в окремі дні досягає +15 градусів. Такі показники б'ють температурні рекорди за останні 130 років.

Однак тепло в лютому протримається не довго. Вже наприкінці цього тижня, в п'ятницю 16 лютого, в Запоріжжі та інших українських містах очікується похолодання. До п'ятниці у місті буде "плюсова" температура, а от вже з 16 лютого знову опуститься нижче 0 градусів. 

Цього тижня в Запоріжжі також очікуються опади. Деякі метеорологічні сайти передають дощі на сьогодні, 12 лютого, а також на четвер, 15 лютого. Інші повідомляють, що й у п'ятницю, 16 лютого, у Запоріжжя варто очікувати мокрий сніг. 

За даними синоптиків, максимально температура в Запоріжжі впаде до -6 градусів.

При цьому варто зазначити, що в інших містах України очікують більш сильні морози. У п'ятницю, 16 лютого, на Сумщині очікуються морози до -21 градуса, у Харківській, Луганській, Донецькій областях до -13 градусів, у центрі України до -10 градусів. Водночас на заході України прогнозують помірні морози до -2 градусів. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1187. Теги: похолодание снег
Поделиться: