До Запоріжжя прибули евакуаційні колони з Бердянська та Мелітополя (відео)
Опубликовано 2022/04/02 - 00:10

До міста Запоріжжя вже прибула евакуаційна колона автобусів з Бердянська, якими евакуювались маріупольці та автобусів, які сьогодні виїхали з Мелітополя. Також з колоною прибули люди на власному автотранспорті. Детальніше - "ЗаБор".

Віце-прем’єр міністр України Ірина Верещук розповіла про роботу гуманітарних коридорів 1 квітня 2022 року

-  Усього було евакуйовано за цю добу 6 266 людей.
 
- По гуманітарних коридорах з Бердянська і Мелітополя на власному транспорті до Запоріжжя доїхали 1 431 людина. З них 771 людина з Маріуполя та 670 мешканців міст Запорізької області: Бердянська, Мелітополя, Пологів, Оріхова та Василівки.

- У Луганській області сьогодні вдалося евакуювати 1 735 людей з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінна та Попасна.

? 42 автобуси з міста Бердянськ з маріупольцями та 12 з Мелітополя з місцевими мешканцями пройшли Василівку. Це понад 2500 людей. За автобусами рухається понад 300 приватних автомобілів. Всі вони зараз прямують до міста Запоріжжя (на цей час вони вже прибули до міста - від ред.).

? Також із міста Запоріжжя до міста Бердянськ сьогодні доїхали 10 автобусів, які довезли 80 тонн гуманітарної допомоги. Завтра зранку вони  продовжать евакуацію маріупольців.

Просмотров: 466. Теги: эвакуация
Поделиться: