Директор заводу в Запоріжжі втік за кордон, його оголосили в міжнародний розшук

Опубликовано 2023/09/11 - 14:05

Колишнього директора Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимира Сивака, якого визнали винним у зловживаннях, які спричинили збитки комбінату на 18,6 мільйона гривень, оголосили у міжнародний розшук, бо він втік з України. Докладніше - "ЗаБор".

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду оголосила в міжнародний розшук колишнього директора Запорізького титано-магнієвого комбінату Володимира Сивака. Таке рішення ухвалили ще 6 вересня.

Нагадаємо, Апеляційна палата ВАКС скасувала рішення, яким виправдали Сивака від розтрати майже 500 млн грн. Водночас судді визнали його винуватим у зловживанні службовим становищем на 18,62 млн грн. Сиваку призначили покаранням 3,5 роки позбавлення волі, але запобіжний захід не обрали. Верховний суд цей вирок скасував і призначив повторний розгляд апеляції.

Прокурор САП просив оголосити Сивака в міжнародний розшук, оскільки той ще 24 грудня 2022 року, тобто наступного дня після оголошення вироку АП ВАКС, виїхав за кордон.

"Клопотання прокурора задовольнити. Оголосити міжнародний розшук обвинуваченого (Володимира Сивака – ред.). Контроль за виконанням вказаної ухвали покласти на прокурора САП, який здійснює підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні. Кримінальне провадження зупинити до розшуку", – йдеться в рішенні.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4909. Теги:
Поделиться: