Депутатка міськради розповіла, що на балансі аеропорту Запоріжжя несподівано виявився санаторій у Бердянську (фото)

Опубликовано 2023/03/19 - 19:40

Найбагатшим комунальним підприємством Запоріжжя виявився міжнародний аеропорт. За словами депутата міської ради Регіни Харченко, на його балансі аж 25 земельних ділянок і одна з них - санаторій на 3 гектари у Бердянську. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, раніше Регіна Херченко розповідала, що запорізька міська рада за 2022 рік витратила з місцевого бюджету близько 19 мільйонів гривень на надання автотранспортних послуг структурним підрозділам та виконкому. Це виявилась найбільша витрачена сума за останні 3 роки.

Тепер депутатка розповіла про Міжнародний аеропорт Запоріжжя, який за її словами є найбагатшим комунальним підприємством міста. Згідно з її інформації, на балансі аеропорту 25 земельних ділянок, одна з яких на 3 га у Бердянську з 60 будиночками. До цього ж на їх балансі порядка 56 різних споруд.

"З міркувань, нерозголошення деякої інформації про стратегічне підприємство авіасполучення, тут не буде точних координат та адрес! Але повірте, що кожна цифра тут має відповідне документальне обґрунтування.

Тож, почнемо: 25 земельних ділянок. І от несподіванка, одненька на 3 га у Бердянську, з категорії земель «оздоровчого та рекреаційного призначення» і до цього ще 60 будиночків! Питаннячко: навіщо то аеропорту!? Чи може хтось хотів собі зробити санаторій за кошти громади Запоріжжя у Бердянську!? Також, на балансі порядку 56 різних споруд", - пише Регіна Харченко.

За її словами, в 2022 році у КП було майже 22 млн збитків, однак при цьому всьому 44 млн дотацій з місцевого бюджету.

"В 2022 році було 473 працівники; майже 22 млн. збитків і 44 млн. дотацій з бюджету. І ще багато багато багато боргів, які заплатимо ми, як громада.

Аеропорт - це чудово! Це велика інфраструктурна перемога для міста, інвестиційна та туристична привабливість! Та яким коштом!? І навіщо у структурі КП «ховати» створення цілого санаторію чи то бази відпочинку!?

Я чудово пам’ятаю, як перед місцевими виборами голови у 2020 році, наш тодішній очільник у білій накрохмаленій сорочечці на першій сторінці місцевого гляньцю на фоні аеропорту сміливо стверджував: «Можливо все»! Так от, хто тепер буде обслуговувати і забезпечувати цей аеропорт, а також віддавати мільярди боргів!?

Бо люди не розуміють, для чого!? Чи для кого!? Особливо під час війни. Хоча, як варіант, після перемоги, поїдемо усією громадою в той санаторій у Бердянську з будиночками", - йдеться у пості депутатки.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1889. Теги: аэропорт Регина Харченко
Поделиться: