Департамент культури Запорізької міськради підозрюють у незаконному збагаченні: подробиці

Опубликовано 2023/09/15 - 10:57

В Запоріжжі, у міському департаменті культури й туризму, були проведені перевірки за результатами, яких встановили фінансові порушення на суму 52 млн грн, а також неефективні витрати бюджетних коштів на суму 15,9 млн гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомляє пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Так, департамент провів закупівлю на загальну суму 35,9 млн грн з метою їх надання евакуйованим особам або підрозділам територіальної оборони. При цьому документальне підтвердження факту передачі цих грошей відсутнє.

Також допущено нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 4,8 млн грн на заходи, що не відповідають напрямам використання бюджетних коштів, визначеним у паспортах бюджетних програм.

Проведеною в ході ревізії інвентаризацією встановлено нестачу семи придбаних Департаментом генераторів на загальну суму 3,8 млн гривень.

Також Департаментом проведено видатки на оплату різноманітних робіт та послуг за відсутності документального підтвердження необхідності їх проведення або за послуги, надання яких документально та фактично не підтверджено, чим завдано збитків на загальну суму 2,9 млн гривень.

Через завищення розміру посадового окладу головному бухгалтеру та його заступнику проведено незаконні видатки з оплати праці на загальну суму 0,3 млн гривень. До того ж виплачено премію деяким працівникам на суму 0,1 млн грн за фактично невідпрацьований час.

Ревізією встановлено заниження в обліку вартості активів на суму 3,8 млн гривень.

Крім того, виявлено факти неефективного витрачання бюджетних коштів на загальну суму 15,9 млн грн через додаткові витрати на виконання некваліфікованих робіт (пакування, навантаження, розвантаження тощо) та придбання матеріальних цінностей через посередників за завищеною вартістю.

Матеріали ревізії передано до Запорізької обласної прокуратури. 

Нагадаємо, що після низки скандалів (у тому числі і корупційних), з посади голови департаменту культури та туризму несподівано звільнилася Катерина Симонова.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 790. Теги: Екатерина Симонова
Поделиться: