Де можна отримати кредит найшвидше?

Опубликовано 2024/06/11 - 16:08

Кредит може стати паличкою рятівницею у багатьох випадках. Наприклад, потрібні гроші на лікування, оплату навчання, повернення боргу тощо. Саме тому надважливим фактором при оформленні позики є можливість отримати гроші максимально швидко. Багатьма цей критерій вважається провідним. Якщо проблеми потребують термінового вирішення, можливість отримати гроші протягом за 30 хв. важко переоцінити.

Де можна оформити найшвидший кредит?

Отримати позику в Україні можна через банківське, МФО та ломбардне кредитування. Якщо за головний орієнтир брати саме швидкість оформлення (при інших рівних), звичайно, найшвидшим є мікрокрокредит від МФО.

Якщо вам потрібен кредит на вирішення невідкладних питань (як то кажуть – на вчора), рекомендуємо посилання https://finx.com.ua/bystrye-dengi, де можна отримати швидко гроші на картку банка, без довідки про доходи, поручителів та застав.

Банки та ломбарди мають свої переваги та недоліки як по відношенню одне до одного, так і стосовно МФО. Але з точки зору оперативності вони значно програють МФО. Банки чимало часу приділяють перевірці позичальника, а ломбарди завжди беруть майно в заставу.

Основні вимоги для отримання швидкого кредиту

Мікрокредит є не лише найшвидшим з точки зору оформлення, але й має найпростішу процедуру отримання. Гроші можна отримати протягом 30-60 хв., оформивши заявку онлайн. Для цього потрібно наступне.

Умови отримання мікропозики:

  • статус – громадянин України, повнолітній, несудимий;
  • документи – український паспорт, ІПН;
  • інше – картка банку, моб. телефон.

Більше нічого не потрібно. Отримати швидкий кредит на карту банка може будь-хто – пенсіонер, безробітний, студент, домогосподарка, підприємець. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, це не стане перешкодою.

Процедура оформлення швидкої позики

Для оформлення кредиту онлайн потрібно скористатися формою на сайті МФО. Зазвичай там є калькулятор розрахунку суми та періодичності внесення платежів. Слід вибрати необхідне, перетягнувши повзунок. Далі – реєстрація.

Покрокова інструкція:

  • в анкеті вказуємо особисті дані (паспорт, ІПН, реквізити банківської картки тощо);
  • відправляємо заявку, проходимо верифікацію, чекаємо на відповідь;
  • отримуємо відповідь (5-10 хв.);
  • підписуємо договір;
  • отримуємо гроші на картку.

Швидкість отримання грошей залежить від формату, який пропонує кредитор. Якщо потрібно підтвердити свою особу в найближчому відділенні МФО, це займе ще додаткову годину. У випадку онлайн процедури з візуванням електронного договору підписом ЕЦП, гроші можна отримати практично миттєво.

Просмотров: 72. Теги:
Поделиться: