Чоловік, що потрапив у гучний скандал з військовим, в Запоріжжі є співвласником будівельної компанії (відео)

Опубликовано 2023/04/03 - 18:36

У мережі сьогодні вибухнув гучний скандал з образами на адресу військового в Буковелі. Так, чоловік в СПА вирішив послати  бойового медика, що проходить реабілітацію по державній програмі. Більш того, виявилося, що цей чоловік є в Запоріжжі співвласником будівельної компанії. Детальніше – "ЗаБор".   

Цими вихідними у Буковелі стався конлфлікт в одному із СПА. Військовий медик, що проходить там реабілітацію по державній програмі після перебування у Бахмуті, записав відео з чоловіком у банному халаті, що казав образи на його адресу. Про це військовослужбовець розповів у соцмережі.

Відео було опубліковане ще у неділю, 2 квітня. Як розповів військовий: "Я проходжу реабілітацію психологічну, постравматичну у Буковелі, бо у нашої держави є змога надати таку послугу військовослужбовцям. Але учора, я чув, що ЗСУ назвали худобою і сьогодні військових називали недобрими словами".

У ролику, який він опублікував, можна побачити чоловіка в банному халаті, який називає бійця "провокатором" та "лошарою". А коли дізнався, що боєць приїхав з Бахмута, то відповів: "Едь туда в свой Бахмут! Чего ты тут отсиживаешься?".

Розповідь дружини-блогерки

Виявилось, що дружина "чоловіка в халаті" – блогерка Юлія Фатула, яка має 50 тисяч підписників в інстаграмі. Жінка називає себе "провідницею між духовним та матеріальним". Пара виховує двох синів.

В історіях вона розповіла, що конфлікт почався через мовне питання. За її словами, військовий зробив зауваження її чоловіку, що той розмовляв російською. У виправдання Юлія сказала, що "ми живемо у вільній країні", а військовий нібито "спеціально зробив хайп". Крім того, її чолові начебто не знав, що говорить з військовим, бо сварка почалась раніше.

Як стало відомо, конфлікт виник через мову. Дружина чоловіка, який ображав військового розповіла, що боєць порадив їм їхати в Росію, якщо ж вони не хочуть розмовляти українською. Варто відзначити, що це дуже обурило жінку.

"Йому не сподобалось, що люди говорять не українською, і він почав казати, що нам потрібно їхати в Росію. Звісно ж мій чоловік зреагував", – зазначила вона у відео.

Вже у понеділок навколо відео виник гучний скандал. І вже з’явилися відео, на яких чоловік, що ображав військового, вибачається. 

"Чоловік в халаті" володіє фірмою в Запоріжжі

Як вже з’ясували  журналісти, чоловік на відео, що казав образи на адресу військового - Фатула Олександр Павлович.  Він сам, згідно із документами, що є в мережі, із міста Черкаси. 

Наразі він проживає в Черкасах та в Києві. Як повідомив український політик, військовий, громадський діяч Дмитро Кухарчук, раніше чоловік займався спиртом в великих об‘ємах. У ЗМІ пишуть, що зараз Фатула є співвласником компанії, яка займається оптовою торгівлею.

"ЗаБор" також з’ясував,  Фатула разом із Марком Івановичем Марченко є співвласником компанії ТОВ "БУД ІНВЕСТ ГРУП ЛТД".  Компанія зареєстрована у 2007 році, в неї є три співвласника. Окрім Марченко так Фатули, ще й Вадим Володимирович Гавриков. 

Це підприємство займається виробництвом сухих будівельних сумішей. 

Стосовно  компанії є 5 судових рішень: 3 ухвали та 2 постанови. І усі від Запорізького окружного адмінсуду. 

PS. Зробимо зауваження, що Марко Іванович Марченко і відомий запорізький бізнесмен Марк Петрович Марченко - це різні люди, хоча оба займаються будівільним бізнесом, що ввело нас в оману. Тому ми приносимо свої вибачення і підкреслюмо, що річ йде про іншого Марченко. 

Просмотров: 9367. Теги: Буковель военные
Поделиться: