Через рік після страшного ДТП: в Запоріжжі суд звільнив винного водія від відбування покарання (фото)

Опубликовано 2023/06/08 - 09:08

Літом минулого року на Космосі у Запоріжжі сталася масова аварія, внаслідок якої загинуло 3 людини, серед них і комунальні працівники. Так, стало відомо, що Комунарський районний суд міста вирішив звільнити винного водія від відбування покарання і призначив йому 3 роки іспитового строку. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 28 липня 2022 року, у Запоріжжі у Комунарському районі на вулиці Європейській сталася масштабна аварія. Внаслідок страшної ДТП загинуло три людини, також були постраждалі. Серед загиблих працівники КП "Зеленбуд", які в момент аварії косили траву на узбіччі.

Після суд визнав водія винним і призначив покарання в 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати авто на 3 роки.

Так, тепер стало відомо, що Комунарський районний суд Запоріжжя, вирішив звільнити від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши 3 роки іспитового строку, Денису Бондарю.

Суд встановив що водій рухався на автомобілі BMW зі швидкістю 91 км/год.

"Під час руху, в районі буд. №34 по вищевказаній вулиці, водій автомобіля «BMW» реєстраційний номер НОМЕР_1 ОСОБА_3, маючи об`єктивну можливість своєчасно виявити на проїжджій частині пішохода ОСОБА_19, та негайно вжити заходів для зменшення швидкості руху аж до зупинки транспортного засобу, не вжив відповідних заходів, продовжив рух внаслідок чого скоїв передньою частиною кузова керованого ним транспортного засобу наїзд на останнього.

В ухвалі вказано що обвинувачений раніше був засуджений на 8 років з конфіскацією. 

А отже суд вирішив:

"ОСОБА_3 визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України та призначити узгоджене сторонами покарання за ч. 3 ст. 286 КК України у виді 5 (п`яти) років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 (три) роки. Відповідно до вимог ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_3 від відбування призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши 3 /три/ роки іспитового строку".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1051. Теги:
Поделиться: