Чека-ап в UniClinic: контроль над здоров’ям, який потрібен

Опубликовано 2024/04/23 - 20:53

Як не дивно, але контролювати власне здоров’я важче, ніж  слідкувати за станом здоров’я близьких: не завжди хочеться йти до лікаря або думати, що легке недомагання може про щось свідчити. Звісно, що не на всі процеси в нашому організмі ми здатні впливати, але дізнатись про стан здоров’я ми можемо – за результатами чек-апу, який оперативно можна пройти в UniClinic.

Чек-ап – це регулярне медичне обстеження. Від періодичності та якості його проходження стає зрозумілим те, на що потрібно звернути увагу, аби не допустити появи або розвитку хвороби, як підтримати свій організм та на які симптоми звертати увагу. 

Чек-ап в UniClinic відповідає всім найвищим вимогам та навіть перевищує очікування. Адже UniClinic – це найсучасніша та найбільша приватна клініка Півдня України. Тут зосереджені інноваційні досягнення: новітнє обладнання найвідоміших виробників, велика команда професіоналів, що працюють за сучасними світовими протоколами.

Пакети медичних чек-апів розроблені з урахуванням потреб пацієнтів різних вікових груп, статі та анамнезу. Є пакети для малят та підлітків, які необхідні для спостереження за зростаючим дитячим організмом, для жінок та чоловіків. На вибір пацієнтам пропонується декілька опцій: комплексний (мінімальний чек-ап), розширений  (повний) та пакет обстежень без обмежень (з можливістю додавання необхідний обстежень). 

Чек-апи в UniClinic передбачають наступні етапи обстежень:

При виборі пакету заспокоює вже сам перелік аналізів та обстежень: їх передбачено так багато, що після такого чек-апу можна видихнути принаймні у питанні здоров’я. А можливості Клініки дозволяють вирішити більшість проблем, якщо такі будуть виявлені.

Персонал клініки складає оптимальний план проходження чек-апу, враховуючи побажання пацієнта щодо часу та його індивідуальних потреб. Зазвичай всі обстеження та консультації займають 1-2 дні.

В UniClinic зібрано найкращий персонал і висококваліфікованих медиків, які працюють за 50 медичними напрямками, – у поліклініці, на денному та хірургічному стаціонарах, діагностичному та лабораторному відділеннях. Дослідження проводяться на сучасному обладнанні Siemens, Fujinon та ін.. Тому можна бути впевненим в якості та швидкості досліджень, а значить - отримати контроль над власним здоров’ям.

До 30 червня 2024 р. в UniClinic діє спеціальна знижка в 10% на проходження чек-апу.

Запис на чек-ап в UniClinic здійснюється

  • телефоном 9-103 (гаряча лінія, безкоштовно з мобільних)
  • на сайті: uniclinic.ua

Адреса UniClinic:

м. Запоріжжя

вул. Покровська, 8

 

Довідка:

UniClinic (власник ТОВ «КРАМ ІНВЕСТ»), здійснює надання медичних послуг згідно з Наказом МОЗ України №191 від 01.02.2022 року: Реєстраційне досьє №184/22/М від 18.01.2022 року.

Просмотров: 409. Теги:
Поделиться: