Брак коштів ставить під загрозу початок опалювального сезону в Запоріжжі
Опубликовано 2021/09/15 - 18:08

Опалювальний сезон 2021–2022 ризикує стати найскладнішим в історії України. За новими умовами співпраці «Нафтогаз» вимагає передоплати, а коштів в бюджеті  Концерну “Міські теплові мережі”, як і в більшості теплокомуненерго країни, може не вистачити для вчасного старту опалювального сезону.

Про це повідомив депутат Великобілозерської сільської ради від партії "Наш край" Володимир Руденко.  

“За даними Концерну “Міські теплові мережі”, зараз Запоріжжя технічно готове до опалювального сезону на 80%, але існує величезна проблема - відсутність коштів в бюджеті. Чим влада пропонує розраховуватись з "Нафтогазом", якщо борги населення сягають рекордних мільярдів, а люди не платять, бо не можуть?” - зазначив депутат.   

Володимир Руденко підкреслив, що враховуючи підвищення тарифів та борги за попередні роки, невідомо, чи взагалі розпочнеться опалювальний сезон в нашому місті. Задекларований владою перехід на ринковий принцип ціноутворення житлово-комунальної галузі орієнтується на європейський ринок газу. Чомусь влада вирішила проігнорувати те, що рівень життя в Україні в рази нижчий від європейського. 

«Наш край» наполягає, влада має надати містам та громадам країни належне фінансування, запобігти катастрофі і забезпечити людей теплом у період холодів.  Українська система комунальних послуг потребує кардинальних змін з урахуванням реальних умов життя в країні.

Просмотров: 795. Теги:
Поделиться: