Бавовна в Токмаку: ЗСУ вдарили по розташуванню ворожої техніки на околиці міста

Опубликовано 2023/09/17 - 09:30

В окупований Токмак вчора завітала бавовна - ЗСУ вдарили по розташуванню ворожої техніки. При цьому відомо, окупанти вже почали евакуйовувати свою "адміністрацію" із міста. Однак у розвідці Британії наголошують, що окупанти посилюють оборону Токмака й готуються до наступу ЗСУ. Докладніше - "ЗаБор".

Вчора, 16 вересня, в окупованому Токмаку була гучна дискотека у російських загарбників.

Бавовну в місті підтвердив міський голова Мелітополя Іван Федоров. За його даними "вітання" від Сил оборони прилетіли в місце розташування ворожої техніки на околиці Токмака.

"Токмацька прикмета: прильотів більшає – окупантів меншає. Сьогодні в Токмаку, який окупанти перетворили на військову базу, знову було гучно", - пише Федоров.

Водночас він повідомив, що на фоні українського просування на фронті колаборанти починають потрохи евакуйовуватись із міста. Так, цього тижня з міста:

- евакуювали "паспортний стіл", а рашистські паспорти пообіцяли видавати в Мелітополі;
- "героїчно" вивезли співробітників фсб та частину окупаційної адміністрації.

Однак при цьому Федоров наголошує, казати про те, що загарбники готують "жест доброї волі" не варто.

При цьому міністерство оборони Великої Британії повідомляє, що останніми днями російські війська, ймовірно, посилили оборону навколо тимчасово окупованого Токмака Запорізької області. Окупанти підгодовують місто, щоб воно стало їхньою опорою для другої лінії оборони

За їхніми даними, у місті, яке розташоване приблизно на 16 км позаду поточної лінії фронту, росіяни розгортають додаткові блокпости та протитанкову оборону типу "їжак". Крім того, вони копають нові окопи в районі, який утримує 58-а загальновійськова армія

"Токмак готується стати "опорою" другої головної лінії оборони Росії. Покращення оборони міста, ймовірно, вказує на зростаючу стурбованість Росії щодо тактичного проникнення України на першу головну лінію оборони на півночі", - зазначають у розвідці Британії.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 282. Теги: бавовна
Поделиться: