Алеї сакур у Запоріжжі: навігатор по красивим весняним локаціям для гарних фото

Опубликовано 2024/04/15 - 12:56

В Запоріжжі зараз активно цвітуть сакури, загалом в місті нараховується близько 10 алей та ще кілька окремо висаджених дерев. "ЗаБор" зібрав підбірку локацій, де можна знайти неймовірні дерева для весняних фото. 

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в Вознесенівському парку Запоріжжя зацвіли дерева ранньої сакури

Зараз в різних частинах Запоріжжя, де знаходяться цілі алеї сакур, почалось активне цвітіння цих дерев. Вони приваблюють до себе запоріжців, які хочуть зробити гарні весняні фото на фоні красивого цвітіння дерев.

Так, "ЗаБор" зробив підбірку локацій, де в Запоріжжі можна знайти гарні сакури

Бульвар Шевченка

В центрі Запоріжжя знаходиться одна з найбільших та найпопулярніших алей сакур. Вона розташована просто навпроти Запорізької міської ради біля парку Трудової слави.

6.jpg

5.jpg

Парк Дубовий Гай

У центральному парку Запоріжжя також є велика алея сакур. Тут представлені одні з найбільших дерев цього сорту у місті. Цікаво, що не дивлячись на те, що локацій з сакурами в Запоріжжі багато, більшість містян збирається саме в Дубовці, аби зробити гарні фото біля квітучих дерев.

1.jpg

2.jpg

Вознесенівський парк

Як вже писав "ЗаБор" вище, ранні сакури зацвітають у Вознесенівському парку Запоріжжя. Цікаво, що цей сорт сакури розквітає раніше за інших й в деякі роки встигає навіть відцвітати двічі.

Варто зазначити, що у цьому парку у центрі міста сакури посадили у 2020 році. Це одна із наймолодших алей сакури у Запоріжжі.

22.jpg

23.jpg

Проспект Маяковського

Одна з найстарших алей сакур, яка є у Запоріжжі, також розташована у самому центрі міста - на проспекті Маяковського.

3.jpg

13.jpg

Парк на вулиці Синенка (колишня Кремлівська)

На вулиці Синенка в Дніпровському районі Запоріжжя розташована одна з наймолодших алей сакур. Вона з'явилась тут у 2020 році за ініціативою тодішнього депутата міської ради Запоріжжя Миколи Бєлого.

Варто зазначити, "ЗаБор" писав, що в мерії планують перейменувати так званий "Кремлівський" парк. Запоріжцям пропонують проголосувати за нову назву – "Парк Придніпровський".

10.jpg

9.jpg

Сквер біля проспекту Металургів

Ще одна алея сакур розташована також у центрі Запоріжжя - у сквері між вулицею Героїв Крут (колишня 12-го квітня) та вулицею Верхня.

11.jpg

12.jpg

Парк ім. Климова

У центрі Шевченківського району у парку імені Климова також є алея сакур. Фото в соцмережі опублікувала Лариса Ішкова.

18.jpg

19.jpg

Дитяча залізнична дорога

На території Дитячої залізниці у Запоріжжі розташована оранжерея й там також можна знайти алею сакур. 

15.jpg

14.jpg

Двір зруйнованого будинку в центрі Запоріжжя

Напевно наймолодша алея сакур, яка є у Запоріжжі, - це алея у дворі будинку за адресою проспект Соборний, 151. Це той будинок, який 1,5 року тому було зруйновано ракетним ударом рашистів. 

20.jpg

21.jpg

Варто також зазначити, що окрім алей у Запоріжжі також можна знайти й поодиноко висаджені сакури. Так, одна з найбільших сакур розташована у студмістечку біля 3-го корпусу Запорізького національного університету.

4.jpg

16.jpg

Також кілька квітучих сакур можна знайти на вулиці Зачиняєва у Дніпровському районі Запоріжжя.

7.jpg

8.jpg

Просмотров: 5282. Теги: сакура
Поделиться: