З'явилися подробиці по справі з розкраданням гуманітарки у Запоріжжі: адвокати Куртєва подали апеляцію стосовно обшуків і вилучених грошей

Опубликовано 2022/11/24 - 13:50

23 листопада відбулося судове засідання в Апеляційний палаті Вищого Антикорупційного суду по скандальній справі, де задіяні секретар міськради Анатолій Куртєв та його помічник Владислав Павлюченко. Депутат міськради Михайло Прасол вже поглумився в соцмережі з апеляцій адвокатів Куртєва і доволі пікантної ситуації, у якій опинився в.о.міського голови.  Докладніше - "ЗаБор". 

Так, ще наприкінці серпня 2022 року, у запорізьких високопосадовців відбулися обшуки. СБУ повідомляли, що при обшуках були знайдені велики суми грошей та речовини схожі на наркотики. Серед тих, до кого завітали правоохоронці, був і виконуючий обов'язки мера Анатолій Куртєв. Згідно із судовим реєстром, під час обшуку, за вказаною адресою, були вилучені грошові кошти у сумі 596 400 грн, 230 060 доларів США та 650 Євро. 

Раніше місцеві ЗМІ повідомляли й про знайдені зброю та скручену купюру зі слідами невідомої порошкоподібної речовини.
Загалом, за нинішнім курсом, сума вилучених грошей - більша за 9 мільйонів гривень. До речі відомий в мережі Анатолій Шевченко, який називає себе агентом НАБУ, заявляв, що особисто у Куртєва знайдені були гроші і наркотики.  

Як повідомляє "Запорізький центр розслідувань", саме за ці гроші на судовому засіданні клопотали адвокати підсудних. Вони намагалися зняти арешт з коштів та повернути власнику.  Цікаво, що власником вилучених грошей адвокати зазначали саме помічника Куртєва як депутата міськради, Павлюченко. Начебто ці гроші належать йому, як і сама квартира, де проводились обшуки. Цю квартиру Павлюченко бере в оренду. Саме він відчиняв двері правоохоронцям, а Куртєва там взагалі не було.

Адвокати наполягали на тому, що сторона захисту не бачила доказів, які б підтверджували, що за цією адресою мешкає не тільки Владислав Павлюченко, а й Анатолій Куртєв. Що слідчий суддя, видаючи ухвалу на обшук помешкання та вилучення майна, вписав цю адресу на підставі доказів, які адвокати від слідства не отримували. Як і відеозапису зі свідченнями сусідів, що у цій квартирі дійсно проживає пан Куртєв.

Так, під час технічної перерви адвокатам були надані документи, які вони просили. Проте подальший розгляд справи був перенесений на наступний тиждень, через щільний розклад у судових засіданнях.

А ось депутат міськради Михайло Прасол жорстко тролить Куртєва у мережі. Нагадаємо, що Прасол подал проект рішення на сесію міськради про звільнення з посади Анатолія Куртєва. Після чого Куртєв викреслив його зі списку своїх помічників

Просмотров: 3210. Теги: Куртев Анатолий
Поделиться: