Виставка "Заповідна Хортиця"
Виставка "Заповідна Хортиця"

Виставка "Заповідна Хортиця" - у Музейних студіях "Місто за порогами". 

В експозиції представлені оригінали фотографій 1970-1980 років з колекції Національного заповідника «Хортиця». 28 світлин утворюють креативну інсталяцію у вигляді розкрученої фотоплівки другої половини XX століття, доповнену дзеркалами, гілками та піском, які несуть певну символіку. Символічно й те, що виставка розміщена у зеленій залі.

Нетрадиційна подача експонатів, створення просторових інсталяцій - це фірмовий стиль завідувачки науково-експозиційного відділу Національного заповідника «Хортиця» Світлани Копилової, яка є куратором цієї виставки. Фотографії, представлені у вигляді великих чорно-білих плівок, за словами Світлани,  стали своєрідною метафорою бажання людини зупинити мить і зафіксувати красу природи Хортиці. Всі зображені на світлинах тварини й рослини, на щастя, не зникли на Хортиці, хоча, за словами Світлани Охріменко, на острові значно зменшились обсяги водно-болотних угідь.

Музейні студії "Місто за порогами" розташовані за адресою бульвар Центральний, 3 ("Будинок взуття", 2-й поверх).

Виставка «Запоріжжя крізь віки: поступи героїчної історії» працює з середи по неділю, з 10:00 до 16:00. ППонеділок та вівторок - вихідні. Вартість квитка: для дітей, пенсіонерів, студентів - 15 грн, для дорослих - 30 грн. Телефон для довідок 
+38(095) 914 7706 (з 10:00 до 18:00)

 

 10:00
грн