В Запорожской области один пациент находится на искусственной вентиляции легких

врач

Один житель Запорожской области, у которого подтвердился коронавирус, находится на искусственной вентиляции легких. Об этом во время брифинга сообщил глава ЗОГА Виталий Туринок, передает "ZаБор".

Напомним, что в Запорожской области уже подтвердили 44 случая заболевания, а в трех городах выставили контрольно-пропускные пункты.

"Кожен день ми всі слідкуємо за новими даними захворювання. В області коронавірус підтверджено у 44 пацієнтів. Вони знаходяться на лікуванні та самоізоляції в Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську та у Запорізькому, Мелітопольському районах. Шестеро пацієнтів одужали та вже виписані з лікарень. Пацієнтів із коронавірусом направляють у лікарні першої черги – обласну інфекційну лікарню та лікарні у Мелітополі, Бердянську, Дніпрорудному та Пологах. Загалом маємо 679 ліжок для пацієнтів з СОVID-19. На цей час в інфекційній клінічній лікарні на апараті для штучної вентиляції легень знаходиться один пацієнт", - рассказывает губернатор Виталий Туринок.

Также глава ОГА сообщил, что сейчас в областной инфекционной больнице делается разводка кислорода. К концу недели будут оснащены 20 койко-мест, а через неделю - всего 40, к которым можно подключить аппараты ИВЛ. Пока в больнице подключены четыре аппарата ИВЛ.

"Хочу підкреслити, що обласна державна адміністрація не закуповувала жодного апарату ШВЛ. Не було тендерів, процедури купівлі. Я особисто веду переговори з представниками великого бізнесу і вже заключено домовленості щодо придбання 18 апаратів ШВЛ. Їх поставки очікуються у другій половині квітня. Ми всі розуміємо, що існує нестача медичних працівників. Тому розробляються графіки відрядження медичних фахівців до тих закладів, які потребують додаткової допомоги. Це не примусова міра! З місцевих бюджетів планується преміювання у розмірі 300% для медичних працівників, що працюють із пацієнтами, хворими на коронавірус. Загалом наші лікарні забезпечені захисним обладнанням, костюмами, засобами захисту на місяць", - отметил Виталий Туринок.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение

Фото пресс-службы ЗОГА

Форум Запорожья