В Запорожье замглавы облсовета вручили протокол о коррупции

Марченко Владислав

Сегодня, 20 марта, заместитель главы областного совета Владислав Марченко заявил о том, что ему вручили протокол о коррупции. При этом он себя коррупционером не считает, а уверяет, что все это политические репрессии, передает "ZаБор" .

Владислав Марченко сегодня заявил о том, что к нему пришли представители Нацполиции из Киева и вручили подозрение.  При этом Марченко уверен, что это сам Президент Украины "выписал им счета" (Марченко напрямую себя ассоциирует с партией "Самопомощь").  

Депутат от "Самопомощи", замглавы облсовета Марченко в своих действия никакой коррупции не видит. Он уверяет, что Порошенко ополчился на их политсилу, потому что они блокируют его бизнес на Донбассе.

В соцсети Маченко сообщил следующее:

"Офіційно!!!
Сьогодні президент нашої держави надіслав "політичний рахунок" обласній організації Партії "Об’єднання "Самопоміч" у вигляді протоколу про адміністративне правопорушення України - "порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів".
На моє глибоке переконання ця влада вже перейшла рубікон політичних репресій та політичного свавілля. Якщо за півтори роки моєї роботи мені ввину ставлять, те що я голосував без розуміння того що не промовив фразу про конфлікт інтересів, і тим самим не вказав, що буду отримувати премію на 200 гривень більше за наявності коштів в обласному бюджеті, ТО Я ЙДУ ПО ВІРНОМУ ШЛЯХУ! Наш президент в своєму виступі сказав, що не дасть можливості "Самопомочі" провести позачергові вибори до Верховної Ради, але здається руками прокуратури він вже почав до них активно готуватись, намагаючись знищити всіх невгодних. Санкціонувати цей протокол міг лише особисто генеральний прокурор! Він, мабуть, вже забув як сам за незгоду з режимом опинився в казематах, але як каже наймудріша книга усіх часів та народів Біблія: "Кесарю Кесареве", тому ми продовжуємо працювати й далі за для розбудову нашого Запорізького краю, а ту політичну нісенітницю, яку приїхали мені вручати особисто столичні полковники в суді зможе "розбити в пух і прах" навіть не дуже талановитий студент юридичного факультету.
І останнє…Звернення до влади: Шановні не перетворюйтесь в "Баронів Мюнгаузенів", а краще ставайте до роботи, адже її дуже багато, і пам’ятайте Ростов не "резиновий"!)".

Напоним, что Марченко, не смотря на то, что он представляет "Самопомощь", связывают с другой партией - "Оппозиционным блоком".  Более того, Владислава Марченко и Григория Самардака обвиняют в выполнении прямых команд Ростислава Шурмы.

Напомним также, что Ярослав Гришин после ухода из "Самопомощи" обвинял в Марченко сотрудничестве с "ОПГ Анисимов-Син".

Видео-заявление Владислава Марченко.

Баннер

Новости Запорожья (МИГ)

Новости Запорожья (Мрия)