В Запорожье продолжается тестирование на коронавирус жильцов общежития в Заводском районе

медицина

В Запорожье коронавирус обнаружили у женщины из общежития в Заводском районе. Сейчас продолжается тестирование жильцов на COVID-19. Об этом сообщает пресс-служба ОГА, передает "ZаБор".

Так, вчера, 3 мая, стало известно, что в общежитии в Заводском районе коронавирусом заболела одна из жительниц.  Ее отправили в областную инфекционную больницу. Известно, что она жила на 4-м этаже.

Как оказалось, коронавирус зафиксировали в общежитии по ул. Историческая, 106. Заболевшая женщина работает медиком.

Также стало известно, что заболел 7-летний ребенок в детском доме-интернате. И.о. директора Запорожского лабораторного центра Роман Терехов прокомментировал новые случаи заболевания.

"За три вихідних першотравневих дні було зафіксовано всього 23 підтверджених випадки захворювання. Іноді такі цифри ми фіксували за добу. Тому ми бачимо, що запроваджені обмежувальні заходи дають позитивні результати. Щодо нових спалахів захворювання, то у гуртожитку повністю повторилася ситуація, яка була в Олександрівському районі. До речі, там триває восьмий день карантину та не виявлено нових випадків захворювання.

У Заводському районі міста триває весь комплекс протиепідемічних заходів. У гуртожитку проживає 65 людей, у 37 з них вже відібрані матеріали для аналізів, у восьми випадках хвороба не підтверджена. Дослідження тривають. Мешканці гуртожитку добровільно пішли на самоізоляцію за місцем проживання. На сьогодні вирішується питання  їх забезпеченості  продуктами харчування та речами першої необхідності.

Другий випадок – інтернат, де хвороба виявлена у дитини. Всього в інтернаті 126 вихованців та персоналу, наразі 116 осіб обстежено, підтвердження нових випадків захворювання наразі немає", - рассказал Роман Терехов.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение

Форум Запорожья