В одном из городов Запорожской области вывесили российский флаг (фото)

Русский танец и песня

Сегодня, 31 марта, в Токмаке на одном из балконов повесили российский флаг. Соответствующее фото появились в соцсети, передает "ZаБор".

Напомним, что сегодня в Украине проходят выборы президенты.

Как сообщает запорожец Евгений Бойко, в Токмаке на одном из балконом повесили российский флаг. Мужчина вызвал на место происшествия полицейских.

Рассказ запорожца:

"Сьогодні, 31.03.2919 в 13:20, я став свідком того, як людина вимахувала прапором Росії зі свого балкону по вулиці Гоголя 54 (біля готелю Весна) та голосно закликала до руського миру, ТНР і всіляко привертала до себе увагу. Я викликав поліцію (дзвінок на 102 реєструється у базі управління і тільки потім передається до місцевого відділення) та був приємно вражений швидкістью реагування - 10 хвилин і я вже побачив патрульну машину! Поки спілкувались з полісменами, любителі руського вийшли на вулицю до АТБ з тим же прапором... там їх і було затримано! Мораль історії: цю компанію з прапором країни агресора бачило багато людей, хтось робив вигляд що не помічає цього, де-хто посміхався, були такі що і лаялись на нього - але конкретної реакції не було! Я хочу нагадати містянам нашого міста, що саме з такої байдужості і починається війна! Бороніть себе, своїх близьких та свою батьківщину, не стійте осторонь! Все буде добре, все буде УКРАЇНА!"

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение

Изображение

Фото: Евгений Бойко

Форум Запорожья