Новый запорожский губернатор сделал предупреждение мэрам городов

Туринок Виталий губернатор

В Запорожье сегодня, 6 сентября, представили нового губернатора области. Им стал Виталий Туринок, сообщает "ZаБор".

Сегодня, 6 сентября, в 11.00 в облгосадминистрации официально представили нового губернатора Запорожской области – Виталия Туринка.

Так, представлять нового главу ОГА приехал первый заместитель главы Офиса президента Украины Сергей Трофимов, который признался, что долгое время жил в Запорожье.

Во время своего выступления Виталий Туринок обратился к мэрам и главам администраций, попросив их быть честными и порядочными.

"Я хочу звернутись до всіх мерів міст, до всіх голів районних адміністрацій, сільських голів. Бути чесними і порядними до своїх людей. Бо нечесна політика до людей Запорізького регіону- це точно кінець наших з вами відносин і це точно кінець вашої політичної кар’єри, це ваша самоліквідація, я в цьому впевнений", - заявил Виталий Туринок.

Изображение

Новый губернатор Запорожской области рассказал, что живет в Запорожье и знаком с проблемами региона.

"Я приїхав у Запорізьку область у 1990 році студентом,  я тут залишився, я тут працюю. Я тут створив свою сім’ю, у мене тут народилися мої діти. Ми дихаєм цим повітрям, ми їздим по цим дорогам, ми получаєм тут медичне обслуговування, ми ту навчаємось, тому всі проблеми мені дуже відомі. Особливу увагу буду приділяти і екології, і медицині, і освіті, і інфраструктурі. Що для мене є інфраструктура доріг? Це кровоносна система. Якщо вона працює добре, то всі органи працюють добре. Якщо ми з вами не можемо проїхати по регіону, добратися до наших міст, сел, то як ми можем працювати, залучати інвесторів, коли у нас немає де проїхати", - говорит Виталий Туринок.

Изображение

Также глава Запорожской ОГА вспомнил и про запорожские недостроенные мосты. Он заявил, что не хочет, чтобы его имя появилось на аллее коррупционеров, которую недавно открыли на долгострое.

"Звичайно, є у нас в області пам’ятка корупції всієї України – це наші містові переправи. Я навіть не розімлію тих політиків, які роблять на цьому піар. Мені здається, це стидно. Ми повинні стидатися цього. За дорученням президента ми будемо приділяти особливу увагу, як буде протікати цей проект, коли і куди будуть діватися кошти. Звісно, я  мрію, що на тій переправі не з’явилося моє прізвище, як корупціонера. Це страшно для мене", - сказал во время выступления новый глава ЗОГА.

Виталий Туринок назначил первое совещание на завтра, 7 сентября. Также он напомнил, что 18 октября  ожидается визит Президента с проверкой выполнения его распоряжений. В частности, ремонт плотины ДнепроГЭС.

Читайте наши новости также в ]]>Телеграме]]>]]>Инстаграме]]> , ]]>Фейсбуке]]> и ]]>Твиттере]]>.

Изображение

Фото пресс-службы ЗОГА

Форум Запорожья