ПК "Титан" і укриття "Незламний Титан"
ПК "Титан" і укриття "Незламний Титан"
Адрес: Запоріжжя Перемоги, 131
Общая информация

ПК "Титан" і укриття "Незламний Титан" - в місті Запоріжжя, Вознесенівський район, палац культури

Укриття при палаці відкрилося у вересні 2023 року.

З перших днів повномасштабної війни найпростіше укриття у ПК «Титан» користувалося попитом у жителів сусідніх будинків і під час ворожих обстрілів і тривог слугувало прихистком для багатьох людей. Тож згодом провели модернізацію приміщення, її зробив департамент культури і туризму Запорізької міської ради в межах Міської цільової програми розвитку цивільного захисту населення і території міста Запоріжжя.

Укриття площею у 508 квадратних метрів капітально відремонтували. Тут є протипожежні двері, додатковий вихід. Оновили на локації й інженерні мережі, включно з тепловим вузлом, електропостачанням, водопостачанням та водовідведенням. Вентиляційна система дозволяє обігрівати приміщення. Всередині є первинні засоби пожежегасіння, засоби надання медичної допомоги, шанцевий інструмент. Оновлене укриття також є Пунктом Незламності та обладнане генератором для потреб людей, необхідним запасом води та їжі. У сховищі одночасно може перебувати 521 людина.

Тут є можливість проводити культурно-мистецькі заходи, дитячі заняття, репетиції та знаходитися у безпеці. Зараз ПК «Титан» є філією комунального закладу «Центр культурних послуг». "Незламний Титан" - це другий подібний хаб у Запоріжжі. Нагадаємо, що в червні 2023 року відкрили укриття-простір «Незламний хаб» у приміщенні колишньої машинної зали Палацу культури «Орбіта».