Стадіон "Славутич-Арена"
Стадіон "Славутич-Арена" Общая информация

Стадіон "Славутич-Арена" - в місті Запоріжжя це центральний стадіон. Він розташований на лівому березі Дніпра неподалік від знаменитої Дніпровської ГЕС. Вулиця, яка веде до стадіону, була перейменована на честь великого українського гравця та тренера Валерія Лобановського.

Славутич-Арена – сучасний спортивний комплекс місткістю майже 12 000 сидячих місць, половина з яких знаходиться під навісом. Також передбачено 60 місць для людей з інвалідністю, 100 місць для VIP гостей та ложа прес-центру на 174 місця. На стадіоні відбуваються як знакові футбольні матчі. "Славутич-Арена" є "домашнім футбольним майданчиком" для запорізького ФК "Металург" та луганського ФК "Зоря".

Наразі на території стадіону розташований сучасний фітнес-клуб, секція настільного тенісу. Стадіон веде активну роботу із залучення партнерів для розвитку діяльності стадіону, надає в оренду приміщення для проведення конференцій, семінарів, виставок. А чудовий краєвид і яскравий газон на футбольному полі, розміром 105 м х 68 м, приваблює городян для проведення фотосесій та участі у спортивних заходах.