Виставка "Запоріжжя - є, Запоріжжя - буде"
Виставка "Запоріжжя - є, Запоріжжя - буде"

Виставка "Запоріжжя - є, Запоріжжя - буде"  - малюнки на полотні, уламках зброї та на касках: у Виставковому залі запорізьких художників вперше з початку повномасштабної війни відкрили експозицію

Виставка "Запоріжжя - є, Запоріжжя - буде" стала першою під час повномасштабної війни експозицією у Виставковому залі Запорізької організації Національної Спілки художників України.

Нагадаємо, що 10 жовтня минулого року внаслідок ворожого обстрілу у величезних вікнах виставкового залу було вибито майже все скло. Презентації експозиції майже після 500-денної перерви у роботі виставкової зали не проводили, її просто відкрили для відвідувань. "Це виставка запорізьких митців, які залишились у рідному місті і продовжили творити попри все. На ній представлені як роботи на полотні, так і скульптури а також розписані уламки російської зброї", - написала на своїй сторінці у фейсбуці одна з найактивніших учасниць виставки, художниця й волонтерка Яна Ясунас, яка представила і картини на актуальну воєнну тему, і малюнки на уламках.

Взагалі, є роботи на різні теми - краєвиди Запоріжжя і природи, натюрморти, портрети. Зокрема, частина робіт - з «Виставки портрета «Студії рисунка», яка мала відкритись 25 лютого 2022 року. Олександр Шкаліков, який зараз захищає Україну, показав на виставці скульптури з "металу війни".

Виставковий зал Запорізької організації Національної Спілки художників України (б. Центральний, 3) працює для відвідувачів кожної п'ятниці та суботи з 12.00 до 18.00. Вхід безкоштовний. Телефон для довідок 050-698-96-10.